Stoliki nocne

Szafki i stoliki nocne są meblami uzupełniającymi do szerokiej gamy łóżek, jakie oferuje Komandor. Również w przypadku tych niewielkich mebli możemy wybierać spośród wielu materiałów, kolorów, nóżek, uchwytów. Naszym celem było stworzenie takich stolików nocnych, które byłyby praktyczną ozdobą sypialni.  
 

 

  • Stoliki nocne stawiane są obok łóżka, z jednej lub po obu jego stronach. Zazwyczaj przy ich budowie wykorzystuje się takie same materiały i kolory, jak przy pozostałych meblach będących w sypialni. Jednak czasem warto zdecydować się na ciekawsze rozwiązania i wprowadzić je jako żywe akcenty w szufladach czy też blatach.
  • W małej sypialni lepiej postawić jeden stolik, który będzie designerskim elementem wystroju sypialni.
  • Na stolikach nocny zazwyczaj znajdują się takie rzeczy jak np. lampka nocna, książka, szklanka z wodą, budzik. Wysokość powinna być tak dopasowana do łóżka, abyśmy mogli swobodnie sięgać po te przedmioty.
  • Stolikiem nocnym może być także szeroka półka montowana na całej długości zagłówka. Taka opcja jest najlepsza w przypadku sypialni o małym metrażu, gdzie brakuje miejsca na klasyczny nocny stolik. Łóżko z półką na całej długości zagłówka dodatkowo optycznie powiększa sypialnie.
  • Stolik nocny może być uzupełniony o otwarte półki, drzwiczki oraz szuflady. Najważniejsze, aby stolik współgrał z klimatem sypialni i jak najbardziej pasował do naszych potrzeb. Zamykane szuflady pozwolą nam na zachowanie porządku na blacie, gdyż w nich będziemy mogli schować różne rzeczy, które dodatkowo będą chronione przed kurzem.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.