Stoliki kawowe

Stoliki kawowe w ofercie Komandora to głównie proste i nowoczesne formy stosowane głównie w salonach choć pasujące do każdego pomieszczenia. Stoliki wykonywane są na wymiar i mogą być to ich klasyczne wersje, czyli blat na czterech nogach, stolik w kształcie litery „C” oraz z półką montowaną pod blatem. Może być wiele kombinacji i wszystko to zależy od wielkości i stylu pomieszczenia, w którym ma się znaleźć stolik kawowy. Klienci mogą wybierać z ponad 90 kolorów płyt, które umożliwiają stworzenie atrakcyjnego wizualnie mebla pasującego do wnętrza.
 


Stolik kawowy może być dominującym akcentem w salonie, jeśli odpowiednio dobierzemy materiały, kolory, faktury. Tak chociażby wykorzystanie komórkowej płyty o grubości 36 mm czyni bryłę solidnym i designerskim meblem.

  • Stoliki kawowe występują w wielu kształtach i rozmiarach. Najpopularniejsze są jednak te w kształcie litery „C”, kwadratowe, prostokątne, okrągłe, owalne oraz te na jednej centralnej nóżce. Tego rodzaju meble to nieodzowny element wystroju salonu, który sprawdzi się podczas spotkania z przyjaciółmi przy kawie oraz będzie uzupełnieniem dużego stołu w jadalni.
  • Wysokość stolika powinna odpowiadać jego użytkownikowi. Nie warto kierować się przemijającymi trendami, gdyż ważniejsza jest nasza wygoda. Zatem najlepiej niech stolik ma taką samą wysokość jak siedzisko obok, którego jest ustawiony.
  • Niskie stoliki wpasują się w modernistyczne wnętrza o dużym metrażu. Jeśli zostaną wykonane z takich materiałów jak np. połyskliwa płyta lub szkło wprowadzą do salonu lekkość i świeżość. Natomiast w klasycznych wnętrzach najlepsze będę te, wykonane z płyt przypominających swą strukturą naturalne drewno.
  • Blat stolika może być szklany, wykonany lub też łączyć oba te materiały.
  • W niektórych modelach stolików montowane są półki płytowe oraz szklane pod blatem. Dzięki temu zachowany zostaje na nim porządek, a my i tak mamy potrzebne nam rzeczy np. piloty do sprzętu audio na wyciągniecie ręki.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.